Geleid bezoek aan de SCGD — 20.06.2026
Geleid bezoek aan de SCGD
Zaterdag 20 juni 2026 van 14.00 tot 17.00 uur
Anatole Francestraat 31, 1030 Schaarbeek (afspraak ter plaatse, stipt om 13.45 uur, de SCGD is vlakbij het treinstation van Schaarbeek)
De SCGD ofte “Service de Centralisation des études Généalogiques et Démographiques de Belgique” is een organisatie die in 1944 werd opgericht. Het documentatiecentrum biedt genealogen een waaier aan diensten en documenten om hen bij hun genealogisch onderzoek te helpen.
Zowel voor beginners als gevorderden mag een bezoek aan de SCGD niet op het genealogische onderzoekslijstje ontbreken. Op deze zaterdagnamiddag bezoeken we het centrum in groep. Je kunt ter plaatse documenten raadplegen. Met name de grote collectie overlijdensberichten, doodsbrieven en bidprentjes is interessant materiaal voor genealogen. Er zal voldoende tijd zijn om opzoekingen te doen, maar bereid je bezoek voor door op de website www.scgd.net na te kijken wat er voor jou te vinden is.
Deelname is gratis, inschrijven is verplicht en doe je met het onderstaande formulier.


Comments are closed.